YAZ SİL NEON 16  RENK 1 RENK KALEM RENK DEĞİŞTİREN R G B LED

UZAKTAN KUMANDALI  ve KOMPLE ÇERÇEVELİ

LED AYDINLATMA YENİ ÜRÜN

özel kalemiyle yazdığınız yazılar ışıklı bir şekilde parlar.

YAZ SİL  NEON TABELA 60X80cm

DİKEY VE YATAY OLARAK KULLANILABİLİR.ASKI ZİNCİRİ APARATI VARDIR.

yeni ürün yaz sil neon tabela sihirli tabela

Kapıda ödeme kargo bizden-

(60x80cm 1 renk beyaz kalemli 240 tl)-

(60x80cm 4 renk kırmızı-mavi-yeşil-beyaz kalemli 260 tl)-

(60x80cm 8 renk kırmızı-mavi-yeşil-pembe-sarı-turuncu-beyaz-mor kalemli 340 tl)-

(60x80cm 8 renk kalem ve özel metal ayaklı 390 tl)

yeni ürün yaz sil neon tabela sihirli tabela ayaklı

isteğinize göre ayak çeşitlerimiz ahşap ayaklı-metal ayaklı-alüminyum yüksek ayaklı-çift taraflı tek taraflı olarak kullanabileceğiniz ayak imalatımız vardır.

yaz sil tabela ürünümüz firmamızca 2 sene garantilidir.

İSTEDİĞİN KADAR YAZSİL

İSTEDİĞİN KADAR YAZ SİL IŞIKLI TABELA

Yaz Sil Neon Tabela 16 renk 8 kalem modelinde Tabela İçindeki Işıklar Renk Değiştirir.Yazılan yazılarda renk değiştirir.ürün faturalı ve 2 sene firmamızca garantilidir.

Tabela aydınlanmaz.Yazılar Aydınlanır.

Uzaktan kumanda özelliği sayesinde Yaz sil neon tabela içindeki ışıklar renk değiştirdikçe yazılan yazılar kalem renklerine göre animasyon yapar.Böylece yazdığınız yazılar da animasyon yapar.Yaz sil neon tabelayı kalem renkleri beyaz-kırmızı-mavi-yeşil-sarı-pembe-mor-turuncu renklerde  tabelanıza daha da çekicilik sağlayabilirsiniz.Menülerinizi promosyon ve yeni satışa sunulacak ürünlerinize farklı renklerle müşterilerinize tanıtım yapabilirsiniz.İç ve dış mekanlarda rahatça kullanabilirsiniz..

LED AYDINLATMA

UZAKTAN KUMANDA

SU GEÇİRMEZ

İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR.

2 SENE GARANTİ.

TABELAYLA BİRLİKTE GÖNDERİLEN STANDART MALZEME

YAZ SİL NEON TABELA 60X80CM

1 ADET RENKLİ KALEM

SİLME BEZİ MİCROFİBER

12 V ADAPTÖR

UZAKTAN KUMANDA

KULLANMA TALİMATI

yaz sil tabela ürünümüz firmamızca 2 sene garantilidir.

İSTEDİĞİN KADAR YAZSİL

Nerelerde KULLANILIR ?

Ürün ve hizmet sunan bütün işletmelerde kullanılabilir.Eczaneler,Marketler,Cep telefonu bayiileri,Lokantalar,Kafeler,Barlar,Pastahaneler,Okullar,Anaokulları,Fabrikalar, ve tüm müşterilerine etkili mesaj vermek isteyen kuruluşlar,tabela ile amaçlarına en etkili bir şekilde ulaşırlar.

Ayrıca iç mekanlarınızda dekoratif yazı tabelası olarak kullanılabilir.Neon ışıklı ve renkli olması dikkat çekiciliğini arttırır.İç ve dış mekanlarda müşterilerinize istediğiniz duyuruları,tanıtımları ışlıklı bir yazı ile sunmanızı sağlar.İster duvara veya vitrine asarak.ister üç ayak üstünde kullanılabilir.

Türkiye de imal edilmektedir.Bazı elektronik kompenentleri ve Avrupa malı kaliteli Pleksiglas levhası dışında, diğer malzemeleri ve tasarımı ile tamamen yerli bir üründür.Mevcut tabelalarda yazılan yazılar ve ürün tanıtımları sabittir.Panomuzda ise istediğiniz yazıyı yazar ve istediğiniz zaman silip tekrar yazabilirsiniz.Yazmış olduğunuz yazılar neon parlaklığında bir görünüme sahip olacaktır.İsterseniz yazılarınızı istediğiniz aralıklarda yanıp sönebilir hale getirip isterseniz sürekli yanar vaziyette kalmasını sağlayabilirsiniz.

Işıklı panonun üretiminde LED diyotlar kullanıldığı için elektrik sarfiyatı çok düşüktür.Dolayısıyla 24 saat sürekli olarak çalıştığı durumda 1 ayda tüketeceği elektrik enerjisi masrafı yaklaşık olarak 60 yeni kuruştur.Yani son derece ekonomik bir cihazdır.

Tabelaya yazdığınız yazılar ışıklı olduğu için çok çabuk fark edilir.Etkili bir dikkat çekiciliği vardır.Yanıp sönen yazılar NEON parlaklığındadır.